En Ekonomik Matbaa

Euro 36.2337 | Dolar 33.1481 90 553 132 11 00 bilgi@ekobaski.com
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Hatırlamıyorum
PAROLARMI UNUTTUM
KAYIT OL

Hakkımızda

Temelleri 2006   yılında atılan Potansiyel müşterilerine kaliteli hızlı ekonomik üretim yapan ayrıntı ofset ambalaj tesisleri 15 yılı aşan yolculuğunda, gelişmenin, değişimin öncüsü olmaya devam etmektedir. müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi sağlama misyonu taşıyan yönetim Kadromuz ve çalışanlarımızla aldığımız karar doğrultusunda artık Ekobaskı.com markası ile siz değerli müşterilerimize “internet hızında matbaacılık” sloganı ile hizmet vermekteyiz..

Ekobaskı.com başta küçük ve orta ölçekli  matbaa ve ajanslar olmak üzere Matbaalık işlerinizin her kademesine hızlı kaliteli ekonomik matbaa üretim hizmeti sağlar. Ekobaskı.com  Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için sadece Türkiye’de değil, başta Avrupa olmak üzere tüm dünya ülkelerine hizmet verme vizyonu taşımaktadır.

Ekobaskı.com sahip olduğu anlık kura endeskli matbaa üretim hesaplama modülü ile siz değerli müşterilerinin ve iş ortaklarının üretim hızına da katkıda bulunur.